Udruga "MI" - Split

Sve što ste oduvijek željeli znati o nama.

INTEGRACIJA

irh Projekt "Izgradnja društva dobrodošlice" uz podršku i suradnju s UNHCR-om, agencijom UN-a za izbjeglice...

VOLONTERSKI CENTAR

VCST Volonterski centar Split je ujedno i Regionalni volonterski centar za područje Dalmacije...

MI CENTAR

MI CENTAR Mi Centar za pomoć u kući je socijalna ustanova čija je svrha osigurati što duži boravak starijih u svom domu...

ZAKLADA DADIĆ

Zaklada DadićSvrha Zaklade je promicanje razvoja civilnoga društva i pružanje financijske pomoći učenicima i studentima...

ZELENA MREŽA

mreza Zelena mreža d.o.o. društveno poduzeće koje djeluje u području zelenog poduzetništva kao aktivator zajednice...

SENIORI.HR

senioriPortal za poboljšanje pristupa relevantnim informacijama za stariju populaciju, članove obitelji...

Petak, 05 Srpanj 2019 14:30

Održan drugi sastanak podrške u sklopu projekta „Žene rade“

 U vijećnici Općine Kistanje je u četvrtak, 4. srpnja 2019., održan drugi sastanak mentorske podrške za zaposlene žene u sklopu projekta „Žene rade“, koji Općina Kistanje provodi u partnerstvu s Udrugom „MI“ – Split, Centrom za socijalnu skrb Knin i Zavodom za zapošljavanje Šibenik.

Sastanak mentorske podrške vodila je psihologinja Nives Ivelja, čija je glavna uloga u projektu zaposlene žene upoznati sa specifičnostima rada sa starijim osobama i biti im na raspolaganju za stručnu podršku u svakodnevnom radu. S obzirom na specifičnost posla i populacije kojoj pružaju usluge, zaposlene žene u sklopu projekta rado su se uključile u ovakav oblik podrške, dijelile svoja iskustva i ohrabrile se za daljnji nastavak rada. Za vrijeme trajanja projekta bit će održano ukupno 28 sastanaka mentorske podrške za zaposlene žene.

IMG 20190704 122147IMG 20190704 122136

esf.jpg

ZELENA MREŽA

mreza Zelena mreža d.o.o. društveno poduzeće koje djeluje u području zelenog poduzetništva kao aktivator zajednice...

SENIORI.HR

senioriPortal za poboljšanje pristupa relevantnim informacijama za stariju populaciju, članove obitelji...