Udruga "MI" - Split

Sve što ste oduvijek željeli znati o nama.

INTEGRACIJA

irh Projekt "Izgradnja društva dobrodošlice" uz podršku i suradnju s UNHCR-om, agencijom UN-a za izbjeglice...

VOLONTERSKI CENTAR

VCST Volonterski centar Split je ujedno i Regionalni volonterski centar za područje Dalmacije...

MI CENTAR

MI CENTAR Mi Centar za pomoć u kući je socijalna ustanova čija je svrha osigurati što duži boravak starijih u svom domu...

ZAKLADA DADIĆ

Zaklada DadićSvrha Zaklade je promicanje razvoja civilnoga društva i pružanje financijske pomoći učenicima i studentima...

ZELENA MREŽA

mreza Zelena mreža d.o.o. društveno poduzeće koje djeluje u području zelenog poduzetništva kao aktivator zajednice...

SENIORI.HR

senioriPortal za poboljšanje pristupa relevantnim informacijama za stariju populaciju, članove obitelji...

Promocija i razvoj volonterstva

  • Na nacionalnoj razini: sudjelovanje u radu Nacionalnog odbora za razvoj volonterstva; N. Ivelja- koordinatorica u jednom mandatu; dva člana udruge u radnim skupinama i moderiranje okruglih stolova za definiranje Zakona o volonterstvu; izrada volonterske knjižice  - koristi se na nacionalnoj razini; dvije nacionalne nagrade za razvoj (udruga MI) i promociju volonterstva (Slobodan Škopelja) u 2001 godini – međ. god. Volontera; Poticanje stvaranja i koordiniranje Hrvatske mreže volonterskih centara; Ugovor s MOBMS za rad regionalnog volonterskog centra
  • Na regionalnoj razini – regionalni volonterski centar od 2000. godine; prezentacije i tehnička pomoć u 4 županije; poticanje otvaranja volonterskih centara; medalja grada Splita za humanitarni rad i razvoj volonterstva; poticanje društvene odgovornosti poduzeća
  • Na međunarodnoj razini: sudjelovanje u radu Volonteurope mreže i CEV – Europske mreže volonterskih centara; partnerstvo s Volonterskim centrom Ancona iz Italije i Nacionalnim volonterskim centrom iz Rima; partnerstvo s agencijom MOVISIE iz Nizozemske; prijenos iskustava na organizacije iz BiH.
Pročitano 2552 puta

ZELENA MREŽA

mreza Zelena mreža d.o.o. društveno poduzeće koje djeluje u području zelenog poduzetništva kao aktivator zajednice...

SENIORI.HR

senioriPortal za poboljšanje pristupa relevantnim informacijama za stariju populaciju, članove obitelji...