Udruga "MI" - Split

Sve što ste oduvijek željeli znati o nama.

INTEGRACIJA

irh Projekt "Izgradnja društva dobrodošlice" uz podršku i suradnju s UNHCR-om, agencijom UN-a za izbjeglice...

VOLONTERSKI CENTAR

VCST Volonterski centar Split je ujedno i Regionalni volonterski centar za područje Dalmacije...

MI CENTAR

MI CENTAR Mi Centar za pomoć u kući je socijalna ustanova čija je svrha osigurati što duži boravak starijih u svom domu...

ZAKLADA DADIĆ

Zaklada DadićSvrha Zaklade je promicanje razvoja civilnoga društva i pružanje financijske pomoći učenicima i studentima...

ZELENA MREŽA

mreza Zelena mreža d.o.o. društveno poduzeće koje djeluje u području zelenog poduzetništva kao aktivator zajednice...

SENIORI.HR

senioriPortal za poboljšanje pristupa relevantnim informacijama za stariju populaciju, članove obitelji...

Portal seniori.hr dobio rješenje Agencije za elektroničke medije!

Sa zadovoljstvom vam javljamo kako je naš portal www.seniori.hr danas dobio rješenje Agencije za elektroničke medije a Udruga “MI” je upisana u Knjigu pružatelja elektroničkih publikacija.

Portal Seniori.hr ima za cilj poboljšanje pristupa relevantnim informacijama za stariju populaciju, članove njihovih obitelji, stručnjake i službe (u javnom, privatnom i neprofitnom sektoru) koji se bave tematikom starijih osoba kroz: interaktivnu web platformu kao izvor informacija o uslugama za starije osobe, savjete za članove obitelji i pružatelje skrbi (institucije, službe, udruge, udomiteljske obitelji); aktivnom starenju; zapošljavanju i mogućnosti volontiranja; promotivna događanja o aktivnom starenju i zdravim životnim stilovima.

Teme i rubrike koje pokriva su: prava iz socijalne skrbi, prava iz mirovinskog sustava, prava iz zdravstvene zaštite, usluge smještaja i skrbi, usluge pomoći u obitelji, zdravstvene usluge, aktivno starenje, cjeloživotno obrazovanje…

Posjetite portal www.seniori.hr !

Iz rješenja:

Udruga "MI" - Split upisana je u Knjigu pružatelja elektroničkih publikacija na temelju odredbe članka 80. stavka 2. i 3. Zakona o elektroničkim medijima ("Narodne novine" broj 153/09, 84/11, 94/13 i 136/13) i članka 9. stavka 1. Pravilnika o upisniku pružatelja medijskih usluga, elektroničkih publikacija i neprofitnih proizvođača audiovizualnog i/ili radijskog programa ("Narodne novine" broj 134/13 i 79/14) na 29-15 sjednici održanoj 17. lipnja 2015. godine.

Pročitano 2143 puta

finpo

Udruga "MI" - Split je partner Nacionalne zaklade u provedbi programa Regionalnog razvoja civilnoga društva i lokalnih zajednica.