INTEGRACIJA

irh Projekt "Izgradnja društva dobrodošlice" uz podršku i suradnju s UNHCR-om, agencijom UN-a za izbjeglice...

VOLONTERSKI CENTAR

VCST Volonterski centar Split je ujedno i Regionalni volonterski centar za područje Dalmacije...

MI CENTAR

MI CENTAR Mi Centar za pomoć u kući je socijalna ustanova čija je svrha osigurati što duži boravak starijih u svom domu...

ZAKLADA DADIĆ

Zaklada DadićSvrha Zaklade je promicanje razvoja civilnoga društva i pružanje financijske pomoći učenicima i studentima...

ZELENA MREŽA

mreza Zelena mreža d.o.o. društveno poduzeće koje djeluje u području zelenog poduzetništva kao aktivator zajednice...

SENIORI.HR

senioriPortal za poboljšanje pristupa relevantnim informacijama za stariju populaciju, članove obitelji...

Samo more ostaje

Zbirka Ivana Marina, objavljena je 2007. godine

Ivan Marin je rođen u Splitu 10. siječnja 1973. godine, gdje živi i danas. Tu je završio osnovnu te srednju Upravnu školu, ana splitskom Pravnom fakultetu diplomirao je 1997. godine. Mnoge od velikih životnih želja između kojih ističe i bavljenje nogometom nije mogao ostavariti iz zdravstvenih razloga. U tjeskobnim, ratnim vremenima pokušao je artikulirati emocije kroz umjetnički izraz, pa je većina ove zbirke nastala upravo tada. Piše kratke priče za jednu od kojih je i nagrađen u ciklusu natječaja Slobodne Dalmacije za najbolju ribarsku priču. Trenutno pohađa tečaj za programere poslovnih aplikacija nastojeći, kako sam kaže, uskladiti širok spektar interesa s manjkom ustrajnosti. U udruzi Mi je volontirao i honorarno radio od 2000. do 2006. godine obavljajući administrativne poslove, a trenutke zajedničkih druženja znao je uljepšati pjesmom i recitacijom.

Pročitano 1990 puta